چهارشنبه , مهر ۱۲ ۱۴۰۲

کلیه جایگاه های سوخت پلدختر با موفقیت فعال شدند

عبدالرضا سلیمانی در گفت‌وگو با پل نگار با اشاره به اینکه جایگاه های سوخت این شهرستان به فعال شدند اظهار داشت :کمتر از سه ساعت وقوع اختلال با تدابیر اندیشیده شده و حضور به موقع توانستیم اولین جایگاه سوخت کمتر از سه ساعت فعال کنیم.

وی با بیان اینکه پنج جایگاه سوخت در این شهرستان وجود دارد عنوان کرد:کلیه جایگاه های سوخت شهرستان فعال شده اند به طوری که در جایگاه‌ بابازید امکان عرضه بنزین بایک نازل با قیمت آزاد و در جایگاه سوخت چم گز امکان سوخت گیری با دو نازل بنزین و هفت نازل گازوئیل وجود دارد.سلیمانی با بیان اینکه جایگاه های سوخت معمولان و دالوند هم نیز دقایقی پیش فعال شدند افزود : جایگاه‌های سوخت چاغروند در شهر پلدختر هم راه‌اندازی شده و رانندگان خودروهای سبک و سنگین مشغول سوخت گیری هستند.

رئیس پخش فرآورده های نفتی پلدختر ابراز امیدواری کرد بارفع مشکل فنی سامانه هوشمند سوخت هر چه سریعتر، مشکلات پیش آمده مرتفع تا روال امکان دریافت بنزین به نرخ یارانه‌ای به حالت عادی تغییر پیدا کند. وی یادآور شد:پرسنل جایگاه های سوخت با حداکثر ظرفیت نیرویی مشغول خدمات رسانی هستند.

انتهای پیام/

درباره‌ی polnegar

حتما ببینید

پزشک سالاری بلای جان حوزه درمان لرستان؟/قلب بیمارستان پلدختر از کار افتاد/مشورت درمانی نسخه جدید بیماران قلبی پلدختر از درهشهر؟

به گزارش پل نگار،مقوله سلامت از موضوعات مهم برای جامعه است،احداث مراکز درمانی و وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *