جمعه , آذر ۱۰ ۱۴۰۲

دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خون شهید هراس دارند

به گزارش پل نگار،حجت الاسلام رحمتی مدیر حوزه علمیه امام رضا ع پلدختر در یادواره شهید ذوقعلی مرادی اظهار داشت :جامعه ما نیازمند برگزاری یادواره ها محافل شهدا است ،ذکر شهید باعث می شود آب حیات و امیدواری به جامعه تزریق شود .

وی بیان کرد:هر چه داریم دین،مذهب،امنیت،سلامت و مکتب ما مرهون خون همین شهدا است و اگر سید الشهدا و خون شهدای جنگ جمل،نهروان،کربلا و صفین نبود خبری از اسلام نبود و اگر شهدای جنگ تحمیلی،شهدای مدافع حرم شهدای سلامت نبود خبری از وطن،ارزش های اسلامی وسلامت نداشتیم.

رحمتی تاکید کرد:دشمنان نظام از همین خون شهید هراس دارند و تشییع میلیونی سپهبد سلیمانی مصداق بارز این امر است.

مدیر حوزه علمیه امام رضا ع پلدختر گفت:جنگ نرم و رسانه ای به بهانه های مختلف از قبیل حجاب و معیشت به دنبال انحراف نسل جوان از همین ارزش های اسلامی هستند.

وی تصریح کرد:فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان بایستی با جهاد تبیین ،بیان و تبیین شود و ما نباید از این فرهنگ دور شویم.

وی افزود:تنها سلاحی که در مقابل دشمن کاربرد دارد و برنده است یاد،ذکر و نام شهدا است یک شهید به تنهایی می تواند برنامه چندین ساله دشمن و هزینه های گزافی که کرده اند را بر باد دهد.

رحمتی ادامه داد:شهید سلیمانی توطئه تغییر جغرافیایی دشمن به نفع اسلام خنثی کرد و دشمن هم نیز به دنبال کم رنگ کردن و حذف نام شهید است .

وی تصریح کرد:دشمن با عناوین تروریست به شهدا و سپاه پاسداران ما بدنبال تغییر فرهنگ شهدا و حذف آن است در برخی کشورها ،آیه ها و مطالبی که مرتبط با شهدا است را می خواهند حذف کنند .

درباره‌ی polnegar

حتما ببینید

پزشک سالاری بلای جان حوزه درمان لرستان؟/قلب بیمارستان پلدختر از کار افتاد/مشورت درمانی نسخه جدید بیماران قلبی پلدختر از درهشهر؟

به گزارش پل نگار،مقوله سلامت از موضوعات مهم برای جامعه است،احداث مراکز درمانی و وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *