پنج شنبه , خرداد ۱۸ ۱۴۰۲

آمار ۴۵۲ازدواج پلدختری ها در ایستگاه ۱۰۸واقعه طلاق/۴هزار و ۱۲۷ مورد طلاق در لرستان ثبت شد

علی اکبر باقری مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان در گفتگو با  پل نگار با بیان اینکه  افزود:به ازای ۱۴ هزار و ۶۵۲ واقعه ازدواج  ،  ۴ هزار و ۱۲۷ واقعه طلاق ثبت شده که تعداد واقعه طلاق های  رخ داده شده به ازدواج های ثبت شده درسال ۱۳۹۹می باشد.
وی با بیان اینکه کوهدشت درهر۲ هزار و ۲۲۰ واقعه ازدواج ۴۰۸ واقعه طلاق رخ داده است بیان کرد:در  دورود هر یک هزار و ۴۲۹  واقعه  ازدواج ۴۵۵ واقعه طلاق و دلفان در هر یک هزار و ۲۵۹ واقعه  ازدواج ۳۱۹ واقعه  طلاق منجر شده است.
باقری عنوان کرد:به نسبت تفکیک درشهرستان خرم آباد درهر۴ هزار و ۳۷۲ واقعه  ازدواج یک هزار و  ۲۹۰ واقعه  طلاق ثبت شده است.
وی تصریح کرد:بروجرد نیزدر هر ۲ هزار و ۴۷۹ واقعه ازدواج  ۹۷۳ واقعه طلاق ،شهرستان الیگودرز ۲۵۸ واقعه  طلاق از هر یک هزار و ۲۴۹ واقعه ازدواج ، ۱۱۷ واقعه طلاق  درشهرستان سلسله از ۵۶۴ واقعه ازدواج ثبت شده است.
وی ادامه داد: همچنین در شهرستان پلدختر ۱۰۸ واقعه  طلاق در ۵۴۲ واقعه ازدواج  و ازنا ۱۹۹ واقعه طلاق در ۵۳۸ واقعه  ازدواج رخ داده است .
وی یادآور شد:به نسبت طلاق و ازدواج آماری قابل تامل را مشاهده می کنیم که بایستی نسبت به دلایل این نسبت ها کار کارشناسی انجام گیرد و نسبت به کاهش آمار طلاق در استان به تناسب ناهنجاری های اجتماعی برنامه ریزی کرد.
انتهای پیام/

درباره‌ی polnegar

حتما ببینید

روی خوش بارش های بهاری به لرستان/موج جدیدی وارد لرستان می شود

زینب اکبری در گفتگو با خبرنگار پل نگار ، در رابطه با آخرین وضعیت آب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *