جمعه , آذر ۱۰ ۱۴۰۲

دشمن با جنگ شناختی به دنبال فتح ذهن است/جهاد تبیین بهترین راهکار مقابله ای جنگ شناختی است

به گزارش پل نگار،حجت الاسلام مصطفی مهدوی مسئول تعلیم و تربیت سپاه حضرت ابوالفضل ع لرستان در مراسم فتح خرمشهر که با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع پلدختر برگزار شد،اظهار داشت :سوم خرداد تجلی قدرت خدا در بازوان رزمندگان اسلام که منتج به فتح خرمشهر و امروز گرامیداشت آنها کار ارزشمندی است.

وی با بیان اینکه خرمشهرجدید،امروز فتح ذهن است افزود: در جنگ شناختی دشمن به دنبال اخلال در ادراکات معرفتی و ابهام افکنی است که جهاد تبیین بهترین راهکار مقابله ای با این توطئه دشمن است.

وی بیان کرد:اخلال در ادراکات امروز نسبت به دولت سیزدهم ،دولت روحانی آب وخاک فاضلاب ربط به برجام داد و امروز دولت با جسارت در بحث دیبلماسی و سیاست خارجی با گسترش روابط منطقه ای و بین المللی اقدامات ارزشمندی انجام داده ولی به دلیل همین جنگ شناختی ،کارهای دولت زیر سوال بردند و به مرغ و خودرو ارتباط می دهند.فضای مجازی به بستری برای جنگ داده ها و اراده ها تبدیل شده و دشمنان نظام برای رسیدن به مقاصد شوم خود هزینه های زیادی انجام می دهد ولی تاکنون موفق نشده است.

مهدوی با اشاره به مشکلات اقتصادی در دنیا تصریح کرد:پلیس تعداد۶۰۰ نفر در آمریکا بدون حکم دادگاه کشته که از این تعداد ۶۵نفر خانم بودند ولی هیچ کس و مجامع بین المللی حرفی نمی زند،حالا اگر یک نفرقاتل که بر اساس قانون بایستی اعدام شود ،جنجال رسانه ای به پا می کنند و در جامعه التهاب آفرینی می کنند.

وی یادآور شد :آینده ایران روشن و به فرموده حضرت امام ره این انقلاب اسلامی به انقلاب امام زمان عج منتهی می شود و نباید فریب جوسازی دشمن قرار گرفت و با قوت بایستی مسیر شهدا را ادامه دهیم.

انتهای پیام

درباره‌ی polnegar

حتما ببینید

پزشک سالاری بلای جان حوزه درمان لرستان؟/قلب بیمارستان پلدختر از کار افتاد/مشورت درمانی نسخه جدید بیماران قلبی پلدختر از درهشهر؟

به گزارش پل نگار،مقوله سلامت از موضوعات مهم برای جامعه است،احداث مراکز درمانی و وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *