دوشنبه , دی ۲۷ ۱۴۰۰

پل ارتباطی بن لار پلدختر قطع شد/قطعی راه ارتباطی ۱۳روستای پلدختر بر اثر بارندگی+عکس

به گزارش پل نگار،حسن رضاییان فرماندار پلدختر  با اشاره به شدت گرفتن بارندگی ها در شهرستان از صبح امروز اظهار داشت:نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان پلدختر تحت تاثیر موج بارشی قرار گرفته است و هم اکنون این بارندگی ها همچنان ادامه دارد.

وی بیان کرد:در برخی نقاط شهری پلدختر شاهد آب گرفتگی معابر هستیم که با حضور به موقع نیروهای خدمات شهری، مشکل خاصی برای تردد خودرو یا عابر نداریم.

فرماندار پلدختر افزود:با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی و شدت بارندگی در شهرستان، جلسات ستاد مدیریت بحران در پلدختر و معمولان برگزار کردیم.

رضاییان با اشاره به طغیان رودخانه فصلی چول هول بر اثر بارندگی ادامه داد:راه ارتباطی ۱۳ روستای این بخش قطع شده و فعلا به دلیل بارندگی امکان بازسازی موقت هم وجود ندارد.

وی بیان کرد: راه ارتباطی این روستاها از مسیر افرینه به سمت آزاد راه خرم زال قطع شده و دو هزار نفر از ساکنین روستاها هم اکنون راه دسترسی ندارند.

رضاییان تصریح کرد:بر اثر بارندگی راه دسترسی به دردیا دچار آب گرفتگی شدید شده که امکان تردد عابر وجود ندارد و بایستی صبر کرد تا بارندگی ها کمتر شود.

رضاییان ادامه داد:بر اثر شدت بارش ها وطغیان رودخانه فصلی، پل موقت مونه که بر اثر سیلاب فروردین ۹۸ تخریب شده و پس از آن بازسازی موقت انجام گرفته، تنها راه دسترسی روستای بن لار با ۴۵۰ خانوار و هزار و ۴۰۰ نفر جمعیت قطع شده است.

وی یادآور شد:مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان پلدختر تا پایان بارش ها از منطقه نمی توانند خروج پیدا کنند و کلیه ادارات در حالت آماده باش هستند.

انتهای پیام/

درباره‌ی polnegar

حتما ببینید

پلدختر ترانزیتی بدون کمربندی؟! /بوق ممتد کابوس تلخ شهروندان پلدختری

به گزارش پل نگار،شهرستان پلدختر در جنوب استان لرستان واقع شده که به دلیل همجواری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *